צרו קשר ונשמח לעזור לכם
loading
לכל שאלה חייגו:
03-5410584

בניית תכנית עסקית

בניית תכנית עסקית

תכנית עסקית היא מסמך המספק תמונה מפורטת של העסק או המיזם מבחינות: שיווק, מכירות, תפעול וכמובן פיננסית.

ב-KT אנחנו מאמינים כי תכנית עסקית לא מהווה מסמך אזוטרי, אלא משמשת כלי עזר לביצוע מהלכים עסקיים משמעותיים הקשורים למיזם. בעיקר תוכנית עסקית המשמשת לאחת מהמטרות הבאות:

  • גיוס שותף\משקיע
  • גיוסי אשראי
  • בניית מודל עסקי ובדיקות כדאיות פרויקטים

ב-KT אנחנו מספקים ליווי מלא בכתיבת תכנית עסקית על כל פרקיה. כאשר בראש סדר עדיפויות עומדים צרכי הלקוח ומטרת התוכנית העסקית.

תכנית עסקית

תכנית עסקית בשבילכם

תכנית עסקית תתייחס בדרך כלל למוצר או שירות של מיזם, סקר שוק, מכירות ושווק. בנוסף לכך התכנית העסקית תכלול את "החלק הפיננסי" ובפרט תחזית פיננסית, מצב נכסים, מקורות מימון ועוד. ריבוי הדיסציפלינות השונות הדרושות לכתיבת עסקית מוצלחת מצריך מעורבות של אנשי מקצוע מנוסים מחד והיקפי עבודה משמעותיים, מאידך אנחנו שמים על כף המאזניים את מטרת תכנית עסקית וכמובן שיקולי עלות תועלת.

הגישה ב-KT רואי חשבון היא איכות תוכנית עסקית מצוינת כאשר מידת הצלחתה תלויה בראש ובראשונה בזיהוי המטרה לשמה נבנית התוכנית ואיכות התוכן ולא בהכרח ב"עובי" התוכנית. בכדי להעביר את המסר הנכון למשקיע פוטנציאלי, נותן אשראי או שותף אפשרי על התוכנית להיות קולעת, מעניינת וממוקדת.

היקף התוכנית ישתנה בהתאם לצורך ומטרת הצגת התוכנית העסקית. לדוגמא בגיוס השקעה במפגש הראשוני (ה-Pitch) יהיה צורך בתכנית עסקית שמרוכזת בשנים שלושה שקפים לכל היותר (ה-(One Pager. מאידך תכניות עסקיות שנדרשת לגיוס אשראי מבנקים וגופים עסקיים תידרש להיכתב בפורמט מסוים שנדרש על ידי הבנקים. ב-KT נשמח להתאים את התוכנית העסקית לצורך שלך, ולספק ליווי תוך מקצועיות ושירות ללא פשרות.

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות השאירו כאן פרטים
אנו נחזור אליכם בהקדם עם כל הפרטים על השרות

loading
המסגר 20, תל אביב
03-5410584
077-3179861
info@kt-cpa.com
https://www.kt-cpa.com