צרו קשר ונשמח לעזור לכם
loading
לכל שאלה חייגו:
03-5410584

ייעוץ מס

תכנון מס בניגוד להעלמת מס זו פעולה לגיטימית שמטרתה לתכנן פעולות כספיות ודיווחים פיננסיים, בצורה שתגרום לתשלום מס מינימאלי ו/או לחסכון בתשלומי מס עבור בעלי עסקים. כך למשל הפרשה לקרן השתלמות יכולה לחסוך לבעל העסק סכום לא מבוטל בתשלום המס.

בקשה לחישוב מס מאוחד לבני הזוג, הפרשות לקופת גמל, אופן התאגדות פורמלי של העסק, קיזוז הפסדים ועוד רבים אחרים, אלו הם דוגמאות לתכנוני מס שיש לקחת אותם בחשבון על מנת ליצור מצב של תשלום מס מינימאלי ו/או אופטימאלי עבור בעל העסק.

תכנון מס

מס הכנסה ותכנון מס

בפקודת מס הכנסה קיימים סעיפים רבים המקנים אפשרות לתשלום מס מופחת. על מנת למנוע תשלום מס ביתר, קיימת חשיבות עליונה לברר את כל הניכויים, הזיכויים והקיזוזים להם זכאי בעל העסק. משרדנו על בסיס אנשי מקצוע מנוסים, מתעדכן באופן שוטף על כל שינוי בפקודת מס הכנסה. ניסיון רב השנים יחד עם ידע מקצועי עדכני מאפשר למשרדנו להגיש דוחות שנתיים על הכנסה בצורה המדויקת והנכונה ביותר מבחינת תכנון מס, בעל העסק והחוק.

KT  רואי חשבון בעלי ניסיון רב שנים בתכנון מס. רואי החשבון במשרד בעלי ידע מורחב ועדכני בפקודת מס הכנסה. ידע זה מיושם שנים רבות לאחר מאות לקוחות של המשרד. 

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות השאירו כאן פרטים
אנו נחזור אליכם בהקדם עם כל הפרטים על השרות

loading
המסגר 20, תל אביב
03-5410584
077-3179861
info@kt-cpa.com
https://www.kt-cpa.com