צרו קשר ונשמח לעזור לכם
loading
לכל שאלה חייגו:
03-5410584

שרות לעורך דין בדיני עבודה

  • דו"ח הפרשי שכר לעובד
  • חוות דעת רואה חשבון על הפרשי השכר
  • הופעת רואה חשבון / בודק שכר מוסמך בבית הדין לעבודה

יתרונות חוות דעת רואה חשבון בתחום הפרשי שכר למעסיקים ועורכי הדין

בניגוד ל"דו"ח הפרשי שכר לעובד"  אשר יכול שיהיה מבוסס ברובו על תשאול של העובד ו/או בכמות רבה של מסמכים חסרים כגון תלושי שכר, דוחות נוכחות, טופס 161, דוחות מחברות הביטוח ועוד, חוות דעת רואה חשבון תכלול את עבודת הביקורת בהתאם לכללי הביקורת, המחייבים חקירה יסודית יותר והסתמכות על ראיות ביקורת ואסמכתאות.

בעצם מדובר בעבודה בלתי תלויה ואובייקטיבית אשר חוקרת לעומק כל סעיף חישובי נדרש ומביאה את ממציאה באמצאות חוות הדעת של רואה החשבון.

שופטי בית הדין לעבודה מכירים את ההבדל בין חישוב רגיל שנעשה על פי דבריו של העובד לבין חוות דעת רואה חשבון. לחוות דעת רואה חשבון משקל רב יותר בבתי הדין לעבודה.

יתרונות הופעת רואה חשבון/בודק שכר בבית הדין לעבודה

אנו במשרד רואה חשבון קושנר מזהים לעתים קרובות קושי של עורכי הדין לבצע את כל החישובים הנדרשים של הפרשי השכר בהתאם לכל הכללים במיוחד במצבים של תלושי שכר מסובכים וקיומם של דוחות נוכחות של העובד. לפעמים תלושי  השכר כל כך מסובכים, שקשה מאד לבצע חישוב מדויק ואמין. סטנלי פישר (נגיד בנק ישראל לשעבר) אמר בזמנו " אני יודע הרבה דברים, אך את התלוש שלי אני לא יודע להבין".

בתיקים גדולים ו/או במצבים בהם החישובים מסובכים מאד, נדרש הסבר של מבצע העבודה בפני השופט. אין אדם שיכול להסביר טוב יותר מאשר אותו אדם שביצע את העבודה, במיוחד כאשר מדובר ברואה חשבון/ בודק שכר מוסמך עם ניסיון של מעל 14 שנה בתחום דיני העבודה וזכויות עובדים.

 

שירות לעורך דין בדיני עבודה

 

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות השאירו כאן פרטים
אנו נחזור אליכם בהקדם עם כל הפרטים על השרות

loading
המסגר 20, תל אביב
03-5410584
077-3179861
info@kt-cpa.com
https://www.kt-cpa.com