צרו קשר ונשמח לעזור לכם
loading
לכל שאלה חייגו:
03-5410584

ניהול פנקסי חשבונות

ניהול פנקסי חשבונותכל עסק בישראל חייב בניהול פנקסי חשבונות. ניהול פנקסי חשבונות או הנהלת חשבונות מתבצעים בהתאם ל- הוראות מס הכנסה (ניהול פנקסי חשבונות), תשל"ג-1973. קיימות דרישות כלליות לניהול פנקסי חשבונות של כל עסק ודרישות ספציפיות נוספות המתייחסים למגזרי פעילות שונים ולעסקים בעלי מחזורים מסוימים. כך לדוגמא בעלי עסקים שהם מקצועות חופשיים (עורך דין, רופא שיניים, פסיכולוג) חייבים לנהל ספר לקוחות נפרד לכל לקוח ובו יירשמו החיובים והזיכויים.

במידה ופנקסי החשבונות לא מנוהלים בהתאם להוראות מס הכנסה, בעת ביקורת מס הכנסה עלול להיווצר מצב בו מוטלים קנסות על העסק. במקרה של חריגות משמעותיות, הספרים של העסק יכולים להיפסל ורשויות המס יקבעו את גובה המס שעל העסק לשלם.

משרד קושנר – ניהול חשבונות

משרד קושנר , רואה חשבון מספק שרותי הנהלת חשבונות, ניהול פנקסי חשבונות למגוון רחב של עסקים כגון עורכי דין, סוכני ביטוח, סטרטאפים, רופאי שיניים, נגרים, בעלי תחנות דלק, בעלי מוניות, נותני שירות שונים, מוסכים, סוכני נדל"ן, קבלני משנה, צלמים, קמעונאים, מסעדות ועוד. המשרד מספק שרותי הנהלת חשבונות בהתבסס על ניסיון רב שנים שנצבר במשרד. כחלק מהמקצוע ראיית חשבון והשירותים אותם משרדנו מעניק,  אנו במשרד דואגים להיות מעודכנים באופן מתמיד על כל השינויים בחקיקה ובפסיקה בתחום ושומרים על ידע עדכני בכל עת.

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות השאירו כאן פרטים
אנו נחזור אליכם בהקדם עם כל הפרטים על השרות

loading
המסגר 20, תל אביב
03-5410584
077-3179861
info@kt-cpa.com
https://www.kt-cpa.com