צרו קשר ונשמח לעזור לכם
loading
לכל שאלה חייגו:
03-5410584

ניהול כספים

בחברות בינוניות וקטנות קשה להחזיק אנשי מקצוע לתחומים שונים, ולא כל חברה יכולה להרשות לעצמה להעסיק אנשי מקצוע במשרות שונות, ולכן היום ניתן לראות כיצד יותר ויותר חברות פונות לקבלת שירותים שונים לעסק במיקור חוץ, ואחד השירותים הנפוצים ביותר ביניהם הוא ניהול כספים. ניהול כספים במיקור חוץ מבוצע על ידי פירמה מקצועית בתחום, אשר ממנה מנהל כספים מקצועי שינהל את כל הכספים של החברה באופן מלא וידאג לאינטרסים הכלכליים שלה באופן מלא, וזאת מבלי שהחבר תצטרך להוציא סכומים גבוהים על העסקתו של חשב כספים שכיר.

מינוי של מנהל כספים מומחה

פעמים רבות בעסקים, בעל העסק למעשה מנסה למלא כמה שיותר תפקידים – הוא המנכ"ל, מנהל השיווק, מנהל כח האדם ואפילו מנהל הכספים. הבעיה היא שלא תמיד הוא מתמחה בנושאים הללו, ולכן כאשר הוא מנסה לעשות הכל בעצמו, הוא למעשה פוגע בעסק עקב חוסר זמן או היעדר מומחיות. במקרים אחרים, בעל העסק מבין כי הוא זקוק למנהל כספים, אך מתוך ניסיון לחסוך הוא ממנה מנהל כספים זוטר או חסר ניסיון, אשר שכרו נמוך יחסית. יחד עם זאת, מתוך הניסיון הזה לחסוך יכולה להגיע פגיעה משמעותית בעסק, כאשר זה שמטפל בכספים אינו מבין די בתחום בכדי לבצע את העבודה היטב.

לכן, ניהול כספים במיקור חוץ הוא הפתרון הטוב ביותר, והוא מאפשר לכל עסק לעבוד עם מנהל כספים מומחה, מבלי להוציא על כך סכומי כסף גדולים.

במה יכול לתרום מנהל הכספים לעסק?

מנהל כספים מומחה יכול ללוות את החברה באופן מלא או להעניק שירותים נקודתיים כגון ניהול תזרים מזומנים, דוחות ניהוליים לבעלי מניות, בקרת הוצאות, ליווי מול משקיעים, עבודה מול רואה חשבון חיצוני ועוד. מדובר בבעל מקצוע מומחה אשר הידע שלו יכול להיות משמעותי עבור הפיתוח של החברה ועבור הניהול התקין שלה.

 

ניהול כספים

 

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות השאירו כאן פרטים
אנו נחזור אליכם בהקדם עם כל הפרטים על השרות

loading
המסגר 20, תל אביב
03-5410584
077-3179861
info@kt-cpa.com
https://www.kt-cpa.com