צרו קשר ונשמח לעזור לכם
loading
לכל שאלה חייגו:
03-5410584

חשיבותו של ניהול תזרים מזומנים

כל מי שחולם להקים עסק או מנהל עסק מבין היטב שזו לא משימה פשוטה. אנחנו רוצים שזה יצליח, מעוניינים לעשות את הדברים על הצד הטוב ביותר אך לא תמיד יודעים איך. בנוסף לכך, כולנו גם מכירים את כל אותם בעלי העסקים שבסופו של דבר וויתרו על החלום וסגרו את העסק בגלל חובות כלכליים ברמות כאלה ואחרות. כל זה נשמע לכם מוכר ואתם רוצים לעשות את הדברים על הצד הטוב ביותר? אם כך, תזרים מזומנים הוא משהו שאתם לא יכולים להתעלם ממנו.

איך עושים את זה נכון?

 

תוהים איך להתמודד על הצד הטוב ביותר עם משימה כמו ניהול נכון של תזרים מזומנים? אם כך, כדאי שתקראו את הכללים שמופיעים כאן לפניכם כי הם יוכלו לסייע לכם בעניין:

  1. היו מועדים להוצאות – איך הכסף מגיע לעסק? על כמה כסף מדובר? כמה העסק מכניס?
  2. אל תגיעו למצב שבו אין לכם בחשבון העסקי תזרים מזומנים כי התזרים קובע את עתיד העסק.
  3. היו "עם היד על הדופק" מבחינת בעיות של תקציבים וניהול תזרימים בזמן אמת.
  4. מהי תחזית המזומנים שלכם לחצי השנה הקרובה?
  5. האם אתם יודעים מה יתרת תזרים מזומנים שיש לכם בחשבון העסקי? זה חשוב כדי שתוכלו להתנהל בהתאם ויש לדעת זאת בכל רגע נתון.
  6. עדכון יומיומי - עדכנו ברמה היום יומית את מערכת ניהול החשבונות שלכם לגבי תזרים מזומנים.
  7. אל תנהלו את תזרים מזומנים שלכם לבד כי עדיף שהמומחים בתחום ילוו אתכם בעניין.

מדוע אתם חייבים רואה חשבון?

 

רואי חשבון הם חלק בלתי נפרד מכל התכנון, היצירה והניהול של תזרים מזומנים ובעיקר כאשר מדובר על חברה גדולה. ככל שהעסק שלכם הולך ונהיה גדול יותר כך גם הניהול שלו יכול להיות מאתגר יותר. זו הסיבה שבגללה אנחנו מציעים לכם לפנות אל רואי חשבון מומחים שיוכלו לקחת על עצמם את המשימה הזאת ולסייע לכם יותר ממה שאתם חושבים.

ניהול תזרים מזומנים

 

איך לבחור את רואי החשבון שלכם?

 

רואי חשבון יש לא מעט בכל עיר בארץ וברור מדוע אתם רוצים לבחור את הטובים ביותר שיש. עם זאת, לא כל איש מקצוע באמת יתאים לכם וחשוב לבדוק, בין היתר, מה הניסיון שלו בתחום. האם הוא כבר ביצע בעבר ניהול של תזרים מזומנים עבור חברות בסדר גודל של החברה שלכם? האם הוא יוכל לעזור לכם בצורה מקצועית ואדיבה? בנוסף לכך, אסור לשכוח שגם לרואה החשבון של החברה יהיה עליכם לשלם ולכן חשוב לבדוק כמה זה יעלה. האם אתם רוצים להיכנס להוצאה כלכלית גדולה גם בנושא של התשלום החודשי לרואה החשבון? או שאולי אתם מעדיפים לקבל כמה הצעות מחיר ואז לבחור את הכי משתלמת ואת הכי טובה שיש?

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות השאירו כאן פרטים
אנו נחזור אליכם בהקדם עם כל הפרטים על השרות

loading
המסגר 20, תל אביב
03-5410584
077-3179861
info@kt-cpa.com
https://www.kt-cpa.com