צרו קשר ונשמח לעזור לכם
loading
לכל שאלה חייגו:
03-5410584

חשבות שכר

חשבי שכר, חשבות שכר

עולם דיני עבודה בישראל הינו דינמי מאד, כל שנה יש עדכונים רבים בחקיקה ובפסיקה. בנוסף קיימים הרבה הסכמים קיבוציים וצווי הרחבה במגזרי המשק השונים, אשר מתעדכנים גם כן בתדירות גבוהה.

חשוב להכיר שפרט לתביעות להן חשופה החברה מצד העובדים בבית הדין לעבודה, בשנת 2011 נכנס לתוקפו "חוק להגברת האכיפה של דיני עבודה, התשע"ב-2011" . על בסיס החוק מטיל משרד הכלכלה קנסות גבוהים על המעסיקים על כל חריגה קטנה מחוקי העבודה.

פירמת KT מספקת שרותי חשבי שכר

פירמת KT מספקת שרותי חשבות שכר ויעוץ בדיני עבודה לחברות רבות ממגזרים שונים וביניהם מגזרים המחייבים ידע בהסכמים קיבוציים וצווי הרחבה ספציפיים. למשרדנו ניסיון רב וידע מורחב בתחום דיני עבודה. אחד השותפים במשרד בעל ניסיון רב בעבודה עם עורכי דין בדיני עבודה הנזקקים לשירותיו של רואה חשבון לחישובי זכויות סוציאליות של העובדים.

משרדנו שם דגש על נטרול החשיפה של החברות והמעסיקים לתביעות מצד העובדים וכן לקנסות ממשרד הכלכלה. כל זאת על בסיס ידע מורחב וניסיון רב של השותפים וכן עבודה הדוקה ורציפה מול משרדי עורכי הדין המתמחים בדיני עבודה, דבר המאפשר למשרדנו בין היתר להיות מעודכנים כל עת בעולם הדינמי של דיני עבודה.

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות השאירו כאן פרטים
אנו נחזור אליכם בהקדם עם כל הפרטים על השרות

loading
המסגר 20, תל אביב
03-5410584
077-3179861
info@kt-cpa.com
https://www.kt-cpa.com