צרו קשר ונשמח לעזור לכם
loading
לכל שאלה חייגו:
03-5410584

הנהלת חשבונות

הנהלת חשבונות לחברות

כמנהלי חברה אתם בוודאי טרודים מעל ומעבר בניהול עסק ומעורבים בהתנהלות באופן אישי. עם זאת, תחום הנהלת חשבונות חייב להיות מטופל בידי אנשי מקצוע, בין אם הם מנהלי חשבונות עובדי החברה ובין אם שכרתם את שירותיו של משרד רואי חשבון. כך או כך, הנהלת חשבונות לחברה מורכבת יותר מאשר לעוסק מורשה, מכיוון שחברה מחויבת על פי חוק לעמוד בדרישות נוספות.

הנהלת חשבונות כפולה

המאפיין הבולט של הנהלת חשבונות לחברה הוא שימוש בשיטת החשבונאות הכפולה (הדו צידית), שכל חברה בע"מ מחויבת להשתמש בה על פי חוק החברות (בנוסף לחלק מסוגי העסקים האחרים שמחויבים אף הם בהנהלת חשבונות כפולה). בשיטה זו כל פעולה כלכלית שמבוצעת בעסק נרשמת משני צדדיה - הצד המחויב והצד שמזוכה. כך נשמר האיזון בין יתרות החובה ליתרות הזכות. מהנהלת חשבונות כפולה נוצרים בסופו של דבר המאזן ודוח רווח והפסד של החברה. בדרך זו ניתן לקבל תמונה פיננסית מדויקת ומקיפה על מצב החברה כולל הכנסות, הוצאות, התחייבויות ונכסים.

חברה מחויבת שרואה חשבון חיצוני יאשר את המאזן שלה ויחתום עליו ועל דוחות כספיים, גם במקרה שהנהלת חשבונות מבוצעת בתוך החברה. נוסף על כך החברה חייבת להגיש מדי שנה לרשם החברות את המאזן ואת תמצית הדוחות הכספיים.

הנהלת חשבונות

איך פירמת KT מסייעת לחברות?

KT מעניקה שירותי הנהלת חשבונות שוטפת לחברות, לצד שירותים משיקים כמו ייצוג מול רשויות המס, ייעוץ מס וחשבות שכר. כך שתקבלו מענה מקיף לכל הצרכים הפיננסיים של החברה תחת קורת גג אחת.

על מה אנחנו ב-KT לא מתפשרים?

  • במשרדנו עובדים מנהלי חשבונות מיומנים, מנוסים ובעלי ותק של שנים רבות. עובדי המשרד בעלי ידע מעמיק, השכלה רלוונטית רחבה וכישורי חשיבה אנליטית.
  • על צוות המשרד נמנים רואי חשבון המתמחים בראיית חשבון, כלכלנים ומנהלי חשבונות. אנחנו פועלים לשדרוג תמידי של רמת השירות והמקצועיות באמצעות השתלמויות, ליווי מקצועי של העובדים וסטנדרטים גבוהים בגיוס עובדים.
  • העבודה במשרדנו מבוססת על מתודולוגיה מקצועית מובנית שמחייבת הקפדה על נהלי עבודה נכונים, על סדר ועל ארגון במטרה להימנע מטעויות מיותרות.
  • השותפים במשרד מפקחים באופן שוטף על עבודת מנהלי חשבונות ומלווים אותם לאורך כל הדרך.
  • אנחנו משתמשים בתוכנות מתקדמות ואיכותיות כדי לעמוד בקו הראשון של נותני השירותים בענף.
  • אנחנו מבצעים התאמות בנקים מדי חודש בחודשו כדי לאתר מקרים של תשלומים שלא דווחו להנהלת חשבונות או חיובים שבגינם לא הוצאו חשבוניות מס. כאשר ההשוואות נעשות סמוך לאירוע, עדיין ניתן לתקן טעויות מבלי להגרר לקנסות ומצבים לא נעימים.
  • אחת לחודשיים אחד משותפי הפירמה מבצע הערכה לגבי גובה מקדמות המס שיש לשלם במטרה להימנע ממצבים של תשלומי יתר או חסר בסכומים ניכרים.

הנהלת חשבונות - שקט נפשי לבעלי החברה

ההתנהלות השוטפת מול רשויות המס מחייבת מקצועיות, דיוק ותשומת לב לפרטים הקטנים ביותר, כמו גם מודעות לכל סעיפי החוק ולשינויים רגולטורים שנעשים מעת לעת. חוסר הקפדה ואי ידיעה עשויים לגרום לתשלומי מס מיותרים, לאי נעימויות ולקנסות.

אנחנו ב-KT פועלים בהתאם לנהלי עבודה ברורים תוך הקפדה על סדר והתייחסות לכל פרט. אנחנו מקפידים על רמה גבוהה של שירות ומקצועיות, כדי שתוכלו להיות רגועים כדאי שהנהלת חשבונות של החברה שלכם תבצע במיומנות את העבודה ושאתם משלמים מס כחוק ולא שקל מעבר לנדרש.

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות השאירו כאן פרטים
אנו נחזור אליכם בהקדם עם כל הפרטים על השרות

loading
המסגר 20, תל אביב
03-5410584
077-3179861
info@kt-cpa.com
https://www.kt-cpa.com