צרו קשר ונשמח לעזור לכם
loading
לכל שאלה חייגו:
03-5410584

דוח שנתי מס הכנסה

בהתאם לפקודת מס הכנסה כל תושב ישראל שמלאו לו 18 שנים חייב בהגשת דוח שנתי מס הכנסה על הכנסותיו. מי שההכנסה שלו מורכבת ממשכורת עבודה בלבד ואינה עולה על כ-750,000 ₪ בשנה (סכום זה מתעדכן כל שנה), אינו חייב בהגשת דו"ח הכנסות למס הכנסה.

דוח שנתי מס הכנסה מוגש כל שנה ומשקף את הכנסותיהם של שני בני הזוג מכל מקורות ההכנסה. אי הגשת דוח שנתי מס הכנסה במועד גוררת הטלת קנסות או הגשת כתב אישום לבית המשפט שכן מדובר על עבירה על פי החוק שדינה שנה מאסר או קנס או שני העונשים כאחד.

דוח שנתי מס הכנסה

הטפסים הנדרשים להכנת דוח השנתי

 

עסקים חייבים לצרף לדו"ח טופס 6111 ו/או טופס 1320 המהווה בעצם דו"ח רווח והפסד שנתי לעסק. לדו"ח על הכנסות סעיפים רבים ודרישות רבות למילוי, אשר כל אחת מהן משפיע על גובה המס שישולם.

משרד KT רואי חשבון מתמחה ובעל ניסיון רב שנים בהכנת דוחות שנתיים מס הכנסה. בפקודת מס הכנסה קיימים סעיפים רבים המקנים אפשרות לתשלום מס מופחת. על מנת למנוע תשלום מס ביתר, קיימת חשיבות עליונה לברר את כל הניכויים, הזיכויים והקיזוזים להם זכאי בעל העסק. משרדנו על בסיס אנשי מקצוע מנוסים, מתעדכן באופן שוטף על כל שינוי בפקודת מס הכנסה. ניסיון רב השנים יחד עם ידע מקצועי עדכני מאפשר למשרדנו להגיש דוחות שנתיים על הכנסה בצורה המדויקת והנכונה ביותר מבחינת בעל העסק והחוק.

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות השאירו כאן פרטים
אנו נחזור אליכם בהקדם עם כל הפרטים על השרות

loading
המסגר 20, תל אביב
03-5410584
077-3179861
info@kt-cpa.com
https://www.kt-cpa.com