צרו קשר ונשמח לעזור לכם
loading
לכל שאלה חייגו:
03-5410584

דוחות שנתיים לעסקים

דוחות שנתייםבהתאם לפקודת מס הכנסה כל תושב ישראל שמלאו לו 18 שנים חייב בהגשת דוח על הכנסותיו למס הכנסה. מי שההכנסה שלו מורכבת ממשכורת עבודה בלבד ואינה עולה על כ-750,000 ₪ בשנה (סכום זה מתעדכן כל שנה), אינו חייב בהגשת דו"ח הכנסות למס הכנסה.

דו"ח שנתי על הכנסה מוגש כל שנה ומשקף את הכנסותיהם של שני בני הזוג מכל מקורות ההכנסה. אי הגשת הדו"ח במועד גוררת הטלת קנסות או הגשת כתב אישום לבית המשפט שכן מדובר על עבירה על פי החוק שדינה שנה מאסר או קנס או שני העונשים כאחד.

חיוב טופס 6111

עסקים חייבים לצרף לדו"ח טופס 6111 ו/או טופס 1320 המהווה בעצם דו"ח רווח והפסד שנתי לעסק. סיכום דו"ח שנתי על הכנסות מראה סעיפים רבים ודרישות רבות למילוי, אשר כל אחת מהן משפיע על גובה המס שישולם.

משרד קושנר צרלשטיין, רואי חשבון מתמחה ובעל ניסיון רב שנים בהכנת דוחות שנתיים למס הכנסה. בפקודת מס הכנסה קיימים סעיפים רבים המקנים אפשרות לתשלום מס מופחת. על מנת למנוע תשלום מס ביתר, קיימת חשיבות עליונה לברר את כל הניכויים, הזיכויים והקיזוזים להם זכאי בעל העסק. משרדנו על בסיס אנשי מקצוע מנוסים, מתעדכן באופן שוטף על כל שינוי בפקודת מס הכנסה. ניסיון רב השנים יחד עם ידע מקצועי עדכני מאפשר למשרדנו להגיש דוחות שנתיים על הכנסה בצורה המדויקת והנכונה ביותר מבחינת בעל העסק והחוק.

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות השאירו כאן פרטים
אנו נחזור אליכם בהקדם עם כל הפרטים על השרות

loading
המסגר 20, תל אביב
03-5410584
077-3179861
info@kt-cpa.com
https://www.kt-cpa.com