צרו קשר ונשמח לעזור לכם
loading
לכל שאלה חייגו:
03-5410584

אודותינו

KT הינה פירמת רואי חשבון המספקת מגוון רחב של שירותים בתחום הכספים וראיית חשבון ללקוחותיה בארץ ובחו"ל. KT נוסדה בשנת 2011 ובראשה עומדים רו"ח קושנר פיטר ורו"ח צרלשטיין רומן. במשרד עובדים רואי חשבון, מנהלי חשבונות, יועצים וכלכלנים מקצועיים. המשרד מורכב מצוות בעל ניסיון מקצועי רב, השכלה רחבה, ידע מעמיק בתחום ויכולות אנליטיות גבוהות, העובד תחת מתודולוגיית עבודה מקצועית ומובנית, תוך התייחסות מדוקדקת לפרטים הקטנים, מתוך פתיחות מחשבתית וגמישות, עמידה בלוחות זמנים ומתן השרות האיכותי ביותר. אנשי המקצוע ב-KT מתמחים בעבודה מול רשויות המס, ביטוח לאומי וגופים נוספים אחרים.

כל שירותי ראיית חשבון וניהול כספים תחת קורת גג אחת

שילוב הניסיון והידע של שותפי KT, מאפשר ללקוחותינו לקבל מענה לכל צרכיהם בתחום ראיית חשבון, ניהול כספים ושירותי ייעוץ מגוונים תחת קורת גג.  KT מספקת מגוון רחב של שירותים החל משירותים בסיסיים כגון הנהלת חשבונות ודיווח שוטף לרשויות מס, דרך ביקורת חשבונאית ועריכת דו"חות כספיים וכלה בשירותים מתקדמים יותר וביניהם, ליווי ויעוץ בהטמעת מערכות IT, תכניות עסקיות ושירותי חשבות במיקור חוץ.

עם הפנים ללקוח

בין לקוחותינו נמנים חברות ובעלי עסקים מתחומים מגוונים כמו: תוכנה והייטק, מסעדנות, תעשייה תיירות ומלונאות, וכן בעלי מקצועות חופשיים וביניהם רופאים, עורכי דין, אנשי שיווק ועוד. כמו כן, הפירמה מלווה ומספקת שירותים ליזמים וחברות סטארט-אפ. KT מעניקה שירות אישי ומקצועי לכל לקוח קטן כגדול. מצד אחד הניסיון ושילוב הכוחות של שותפי ועובדי הפירמה נותנים מענה לצרכיהם של חברות גדולות ומבוססות, מאידך גישה ייחודית שפותחה ב-KT לטיפול בחברות ועסקים קטנים וכן יזמים בתחילת דרכם, יוצרת בסיס לשירות אישי, מקצועי ויעיל וזאת בשכר טרחה הוגן ותחרותי.

כל שירותי KT ניתנים בשלוש שפות: עברית, אנגלית ורוסית. שליטה זאת מאפשרת לנו לתמוך ולספק שירות ללקוחותינו גם מחוץ לגבולות ישראל, בין אם מדובר על פעילות בחוץ לארץ או אזרח זר, בעל עניין בפעילות עסקית בישראל. KT מונה שני סניפים סניף מרכזי בתל אביב וסניף נוסף בנתניה שמאפשר לנו להיפגש ולתת שירותים ללקוחותינו מצפון הארץ שרוצים להימנע מפקקי גוש דן וליהנות משירות קרוב יותר לבית.

עובדי המשרד

בין עובדי KT נמנים מנהלי חשבונות, כלכלנים ומתמחים לראיית חשבון. אנחנו ב –KT מאמינים כי כל עובד הוא מרכיב חיוני במבנה הפירמה, שכן כל עובד הוא בעצם פנים הפירמה ללקוח. לכן ב-KT סטנדרטים גבוהים בגיוס עובדים, כמו כן אנחנו משקיעים משאבים רבים בכדי לשמר ולשדרג את רמת המקצועיות והשירות הניתנת על ידינו וזאת על ידי השתלמויות מקצועיות, שיתוף ידע וליווי צמוד של שותפי הפירמה בכל תהליכי העבודה.

תרומה לקהילה

אנחנו ב-KT מאמינים כי היזמות הישראלית מהווה את אחד מנכסי צאן ברזל של החברה הישראלית. הצלחת היזמים שלנו, בארץ ומחוצה לה, מהווה מנוע צמיחה חברתי, כלכלי כאחד. לכן KT לוקחת חלק בפרויקטים בשיתוף עם ארגונים ללא מטרות רווח לתמיכה וחונכות ליזמים בתחילת דרכם, וזאת על ידי יעוץ הדרכה והעברת סדנאות מקצועיות.

אודות רואי חשבון

עדכון אחרון: 8/21/2018 1:38:00 PM
מספר מדרגים:3 דירוג ממוצע:5
דירוג:

לקבלת ייעוץ בנושאים ניהול כספים וראיית חשבון כוללת
השאירו כאן פרטים, ונחזור אליכם בהקדם:

loading
המסגר 20, תל אביב
03-5410584
03-6889749
info@kt-cpa.com
http://www.kt-cpa.com